ENF Studio

Urządzenie ENF do różnych specjalizacji medycznych z anatomią 3D

ENF Studio jest najbardziej wszechstronnym urządzeniem spośród wszystkich modeli wykorzystujących technologię ENF. Można go skonfigurować z różnymi modułami oprogramowania zawierającymi protokoły do użytku w różnych specjalizacjach medycznych i fizjoterapeutycznych. Z tego powodu jest bardzo użyteczny w przychodni, poliklinice lub klinice, na oddziale szpitalnym. Ponadto oferuje wsparcie w postaci anatomii 3D wraz z mapami 3D.

 

Zamów katalog

ENF Studio


Moduły terapeutyczne

ENF Studio to w pełni konfigurowalne urządzenie zgodnie ze specjalizacją medyczną terapeuty, dzięki możliwości zainstalowania do 9 modułów oprogramowania. Można go wykorzystać do przeprowadzenia bezpośredniej terapii lub do wyboru określonego protokołu dla w pełni bezobsługowych zabiegów, zaprojektowanych w celu zapewnienia skuteczności oraz ułatwienia pracy terapeucie.


Mapy 3D

W historycznej ewolucji medycyny rozwinęły się różne metody diagnostyczne i zastosowania terapii. Techniki leczenia ludzkiego ciała zaprojektowane za pomocą map 3D są bardzo zrozumiałe i dokładne. Pełna interakcja z ekranem dotykowym i korelacje między systemami oraz elementami ludzkiego ciała ułatwiają zrozumienie i wnioskowanie kliniczne. Dzięki ENF Studio możesz teraz mieć najbardziej znane mapy terapeutyczne i korzystać z nich i ich zalet w trójwymiarze.

  • dermatomy
  • łancuchy mięśniowo-powięziowe
  • punkty neuromotoryczne
  • punkty spustowe
  • taping nerwowo-mięśniowy
  • zabiegi powięziowe
  • drenaż limfatyczny
  • osteopatia
  • holistyczne

Anatomia 3D

ENF Studio zawiera zaprojektowaną całą męską i żeńską anatomię 3D, składającą się z tysięcy struktur anatomicznych zorganizowanych na 17 poziomach anatomicznych: szkielet, tkanka łączna, 3 poziomy układu nerwowego, układu limfatycznego, układu sercowo-naczyniowego, układu moczowo-płciowego, organy, 7 poziomów mięśni oraz skóra. Dzięki intuicyjnej i dotykowej obsłudze, możesz w dowolnym momencie i w każdej płaszczyźnie przeglądać i eksplorować ludzkie ciało w 3D oraz znać nazwę każdej struktury poprzez jeden dotyk ekranu.


Terapia

ENF Studio oferuje dwa tryby pracy: w trybie manualnym lub z zastosowaniem gotowych protokołów. W trybie manualnym można wyszukać punkt leczenia, a następnie wybrać pożądany efekt terapeutyczny spośród 15 predefiniowanych. W gotowych protokołach możesz przeglądać bibliotekę schorzeń i wybrać powiązany protokół również w zależności od stadium. Wybór protokołu oferuje: automatyczną sekwencję efektów terapeutycznych, czas trwania zabiegu, graficzne przedstawienie obszaru zabiegowego w 3D wraz z instrukcją aplikacji elektrod.

Sprawdź skuteczność w swoim gabinecie

Wstecz

Polecają nas

© 2023 ENF Therapy » Polityka prywatności

Projekt i wykonanie: Net Partners