ENF Sport

Przenośne urządzenie ENF do rehabilitacji sportowej

ENF Sport to przenośne urządzenie, zaprojektowane z myślą o głównych potrzebach rehabilitacji sportowej. Łatwy w transporcie, idealnie nadaje się do leczenia głównych schorzeń sportowych. ENF Wykorzystuje elektroterapię autoadaptacyjną ENF, która moduluje emisję impulsów elektrycznych w czasie rzeczywistym, gdy zmienia się impedancja skóry

 

Zamów katalog

ENF Sport


Rehabilitacja sportowa w rekordowym czasie

ENF Sport realizuje wszystkie walory technologii ENF w sposób uproszczony, aby szybko rozwiązać typowe problemy rehabilitacji w sporcie. W leczeniu kontuzji za pomocą ENF Sport, tradycyjny i powolny protokół R.I.C.E. (Rest, Ice, Compression, Elevation – odpoczynek, lód, ucisk, elewacja) można bez trudu pokonać. Terapia ENF sprzyja określeniu: im wcześniej aplikuje się je na kontuzjowany obszar, tym szybciej uzyskuje się poprawę (o ile pozwalają na to obiektywne warunki biologiczne).

Wszechstronne zastosowanie

W przypadku ENF Sport zabieg przeprowadza się wybierając jeden z 11 wbudowanych protokołów. Pozwala to fizjoterapeucie lub masażyście sportowemu leczyć pełną gamę schorzeń, wybierając między innymi: działanie przeciwzapalne, powierzchowne lub głębokie drenujące, regenerację tkanek miękkich lub kostno-ścięgnistych, zrosty pooperacyjne i inne. Dodatkowo ENF Sport posiada do wyboru szeroką gamę aplikatorów i elektrod, z których niektóre umożliwiają przeprowadzenie bezobsługowej i niezwykle skutecznej terapii. Sesja terapeutyczna ENF jest niezwykle skutecznością w terapii osteopatycznej, terapii manualnej oraz innych metodach, bez niepożądanych skutków ubocznych. Może być wykonywany na protezach i implantach bez przeciwwskazań dla pacjenta oraz wyraźnie skraca czas rekonwalescencji u pacjentów pooperacyjnych.

Wstecz

Polecają nas

© 2023 ENF Therapy » Polityka prywatności

Projekt i wykonanie: Net Partners